Matchprogram

Match/Träningstider:
Match/Träningstider:
Lagens matcher:

Matcher på:

Alla lags:

Övrigt:
Resultat Kommande matcher (rött = ny tid/datum, 00:00 = preliminär speldag eller tid)

söndag 27/6-2021  18:00 
F-14  Flick Div.4 Vårmatcher 9 mot 9 Arena:  Ängevi

Orust FC - IK Rössö   


söndag 27/6-2021  18:45 
P-13  Pojk Div.6 Gul 9 mot 9 Arena:  Lövängens IP

Stala/Myckleby - Stenungsunds IF P07  


onsdag 30/6-2021  19:00 
F-17  F17+ Div.1 Bohuslän Arena:  Glimmaråsen

Orust FC - Stenungsunds IF  


lördag 3/7-2021  11:30 
P-13  Pojk Div.6 Gul 9 mot 9 Arena:  Skarsjövallen

Groheds IF LSK p09 - Stala/Myckleby  


lördag 3/7-2021  15:00 
Dam A  Div.2 NV Götaland Arena:  Tavlebordsvallen

Orust FC - Eriksbergs IF  


söndag 4/7-2021  11:00 
F-14  Flickor Div.5 Bohuslän  9 mot 9 Arena:  Gullmarsvallen

Lysekils AIK - Orust FC  


söndag 4/7-2021  11:00 
P-12  Pojk Div.7 Gul 7 mot7 Arena:  Lövängens IP

Stala IF - Herrestads AIF  


söndag 4/7-2021  11:00 
F-17  F17+ Div.1 Bohuslän Arena:  Siljevi

Grebbestads IF - Orust FC  


söndag 11/7-2021  18:00 
F-14  Flickor Div.5 Bohuslän  9 mot 9 Arena:  Lövängens IP

Orust FC - IK Rössö  


söndag 18/7-2021  11:00 
P-12  Pojk Div.7 Gul 7 mot7 Arena:  Lövängens IP

Stala IF - Groheds/LSK  


fredag 23/7-2021  19:00 
P-12  Pojk Div.7 Gul 7 mot7 Arena:  Stora Höga IP

Vallens IF - Stala IF  


lördag 31/7-2021  12:00 
Herr A  Arena:  Glimmaråsen

Morlanda GoIF - Stala IF  


lördag 7/8-2021  13:00 
Herr A  Div.5 Herr Bohuslän Arena:  Lövängens IP

Stala IF - Henån/Gilleby Lag 2  


lördag 7/8-2021  13:30 
Dam A  Div.2 NV Götaland Arena:  Vänersvallen Syd

Vänersborgs FK - Orust FC  


söndag 8/8-2021  12:30 
Dam U  Div 3 dam Arena:  SIF-gården

Stenungsunds IF - Orust FC  


söndag 8/8-2021  18:00 
F-14  Flick Div.4 Uddevalla 9 mot 9 Arena:  Tavlebordsvallen

Orust FC - Trollhättans BoIS  


onsdag 11/8-2021  19:00 
Dam U  Div 3 dam Arena:  Lövängen

Orust FC - Herrestad AIF  


torsdag 12/8-2021  19:30 
Herr A  Div.5 Herr Bohuslän Arena:  Stora Höga IP

Vallens IF - Stala IF  


fredag 13/8-2021  18:45 
F-14  Flick Div.4 Uddevalla 9 mot 9 Arena:  Halvorstorps IP B-plan

Halvorstorp/TFK - Orust FC  


lördag 14/8-2021  15:00 
Dam A  Div.2 NV Götaland Arena:  Ivars Färg Arena

Orust FC - Skoftebyns IF  


söndag 15/8-2021  16:00 
Herr A  Div.5 Herr Bohuslän Arena:  Lövängens IP

Stala IF - IFK Lane  


söndag 15/8-2021  18:00 
Dam U  Div 3 dam Arena:  Stora Höga IP

Vallens IF - Orust FC  


tisdag 17/8-2021  18:30 
F-14  Flickor Div.5 Bohuslän  9 mot 9 Arena:  Tavlebordsvallen

Orust FC - Tanums IF  


onsdag 18/8-2021  18:30 
F-17  F17+ Div.1 Bohuslän Arena:  Glimmaråsen

Orust FC - Munkedals/Svarteborg  


onsdag 18/8-2021  18:30 
F-17  F17+ Div.1 Bohuslän Arena:  Grohedsvallen

Groheds/LSK - Orust FC  


fredag 20/8-2021  19:00 
Herr A  Div.5 Herr Bohuslän Arena:  Kungshamnsvallen

Kungshamns IF - Stala IF  


fredag 20/8-2021  19:30 
Dam U  Div 3 dam Arena:  Ängö schakt arena

Orust FC - Eds FF  


lördag 21/8-2021  08:00 
Alla  Arena:  Lövängen/Ängö Schakt

Fotbollsskola - till 15:00  


lördag 21/8-2021  14:00 
Dam A  Div.2 NV Götaland Arena:  Backavallen 1 Konstgräs

Hisingsbacka FC - Orust FC  


söndag 22/8-2021  08:00 
Alla  Arena:  Lövängen/Ängö Schakt

Fotbollsskolan - till 15:00  


söndag 22/8-2021  11:00 
P-12  Pojk Div.7 Gul 7 mot7 Arena:  Lövängens IP

Stala IF - Vallens IF  


söndag 22/8-2021  13:00 
F-11  Flick Div.7 7 mot 7 Arena:  Undavallen Naturgräs

Herrestads AIF Svart - SMG Orust  


söndag 22/8-2021  18:00 
F-14  Flick Div.4 Uddevalla 9 mot 9 Arena:  Lövängens IP

Orust FC - Hogstorp/HAIF  


fredag 27/8-2021  18:30 
F-17  F17+ Div.1 Bohuslän Arena:  Ödsmåls IP

Ödsmåls IK - Orust FC  


lördag 28/8-2021  13:00 
Herr A  Div.5 Herr Bohuslän Arena:  Lövängens IP

Stala IF - Bullarens GOIF  


lördag 28/8-2021  14:00 
Dam U  Div 3 dam Arena:  Munkedals IP

Munkedals IF - Orust FC  


söndag 29/8-2021  17:00 
Dam A  Div.2 NV Götaland Arena:  Ivars Färg Arena

Orust FC - IK Zenith  


söndag 29/8-2021  17:00 
F-14  Flick Div.4 Uddevalla 9 mot 9 Arena:  Strömsvallen A1

Edet FK - Orust FC  


söndag 29/8-2021  11:00 
P-12  Pojk Div.7 Gul 7 mot7 Arena:  Skarsjövallen

Groheds/LSK - Stala IF  


tisdag 31/8-2021  19:00 
F-17  F17+ Div.1 Bohuslän Arena:  SIF-gården

Stenungsunds IF - Orust FC  


torsdag 2/9-2021  18:30 
F-14  Flick Div.4 Uddevalla 9 mot 9 Arena:  Ängevi

Orust FC - Torp GOIF  


fredag 3/9-2021  18:00 
F-11  Flick Div.7 7 mot 7 Arena:  Tjörns Sparbank Arena

Skärhamns IK - SMG Orust  


lördag 4/9-2021  13:00 
Dam A  Div.2 NV Götaland Arena:  Stora Höga IP

Vallens IF - Orust FC  


lördag 4/9-2021  14:00 
Herr A  Div.5 Herr Bohuslän Arena:  Havsvallen

Smögens IF - Stala IF  


söndag 5/9-2021  11:00 
P-12  Pojk Div.7 Gul 7 mot7 Arena:  Lövängens IP

Stala IF - Karlsberg United FC  


söndag 5/9-2021  14:45 
Dam U  Div 3 dam Arena:  Lövängen

Orust FC - Bullarens GOIF  


onsdag 8/9-2021  19:00 
Dam U  Div 3 dam Arena:  Ängö schakt arena

Orust FC - IK Rössö  


fredag 10/9-2021  19:00 
F-17  F17+ Div.1 Bohuslän Arena:  Tavlebordsvallen

Orust FC - Grebbestads IF  


lördag 11/9-2021  11:00 
F-14  Flick Div.4 Uddevalla 9 mot 9 Arena:  Kungshamnsvallen

Kungshamns IF - Orust FC  


lördag 11/9-2021  15:00 
Dam A  Div.2 NV Götaland Arena:  Ivars Färg Arena

Orust FC - BK Häcken  


söndag 12/9-2021  15:00 
Herr A  Div.5 Herr Bohuslän Arena:  Lövängens IP

Stala IF - Lysekils AIK  


söndag 12/9-2021  17:00 
F-11  Flick Div.7 7 mot 7 Arena:  Lövängens IP

SMG Orust - Ödsmåls IK  


torsdag 16/9-2021  19:00 
Herr A  Div.5 Herr Bohuslän Arena:  Grohedsvallen

Groheds IF/Ljungskile SK Lag 2 - Stala IF  


torsdag 16/9-2021  19:00 
F-17  F17+ Div.1 Bohuslän Arena:  Sjövallen

Munkedals/Svarteborg - Orust FC  


lördag 18/9-2021  14:00 
Dam A  Div.2 NV Götaland Arena:  Rösvallen

IF Viken - Orust FC  


söndag 19/9-2021  14:45 
Dam U  Div 3 dam Arena:  Lövängen

Orust FC - Bovall/ Hunnebo  


fredag 24/9-2021  19:00 
F-17  F17+ Div.1 Bohuslän Arena:  Ängö Schakt Arena

Orust FC - Groheds/LSK  


lördag 25/9-2021  12:00 
Dam A  Div.2 NV Götaland Arena:  Ivars Färg Arena

Orust FC - Skepplanda BTK  


lördag 25/9-2021  13:00 
Herr A  Div.5 Herr Bohuslän Arena:  Lövängens IP

Stala IF - Stenungsunds IF Lag 2  


söndag 26/9-2021  11:00 
P-12  Pojk Div.7 Gul 7 mot7 Arena:  Lövängens IP

Stala IF - IFK Valla  


söndag 26/9-2021  15:00 
Dam U  Div 3 dam Arena:  Ekåsvallen

Tjörns DFF - Orust FC  


söndag 26/9-2021  18:00 
F-14  Flick Div.4 Uddevalla 9 mot 9 Arena:  Tavlebordsvallen

Orust FC - Skärhamns IK  


måndag 27/9-2021  19:00 
Uthyrd  Arena:  Ängö Schakt Arena

Torp GoIF - Stenungsunds IF  


lördag 2/10-2021  13:00 
Dam A  Div.2 NV Götaland Arena:  Prästängen 1 Konstgräs

Öckerö IF - Orust FC  


lördag 2/10-2021  15:00 
Herr A  Div.5 Herr Bohuslän Arena:  Sparplan

Svarteborg FK - Stala IF  


söndag 3/10-2021  11:00 
F-14  Flick Div.4 Uddevalla 9 mot 9 Arena:  Undavallen Konstgräs

IK Rössö - Orust FC  


söndag 3/10-2021  17:00 
F-11  Flick Div.7 7 mot 7 Arena:  Lövängens IP

SMG Orust - Groheds IF Vit  


onsdag 6/10-2021  19:00 
F-17  F17+ Div.1 Bohuslän Arena:  Ängö Schakt Arena

Orust FC - Ödsmåls IK  


lördag 9/10-2021  14:00 
Dam A  Div.2 NV Götaland Arena:  Ivars Färg Arena

Orust FC - Ytterby IS  


söndag 10/10-2021  14:00 
Herr A  Div.5 Herr Bohuslän Arena:  Sparbanksvallen

IFK Valla - Stala IF  


söndag 10/10-2021  14:45 
Dam U  Div 3 dam Arena:  Ängö schakt arena

Orust FC - Ljungskile SK  


Lagens matcher:

Matcher på:

Alla lags:

Övrigt:
Träningstider:

Stala IF Rönnbärsskolan 2