Foto Demo: Responsiv Webbdesign-guide | Webbhjlp.se
Dam A Futsal RFL Dam Gtaland  22-01-2022
Orust FC - Ektorp FK  4-9

Dam A Futsal RFL Dam Gtaland  06-01-2022
Bors AIK - Orust FC  7-3

Dam A Futsal RFL Dam Gtaland  26-12-2021
Hittarps IK - Orust FC  7-1

Dam A Futsal RFL Dam Gtaland  18-12-2021
Orust FC - GAIS  0-3

Dam A Futsal RFL Dam Gtaland  27-11-2021
Ektorp FK - Orust FC  2-0

Dam A Futsal RFL Dam Gtaland  14-11-2021
IFK Gteborg - Orust FC  9-1

Dam A Futsal RFL Dam Gtaland  07-11-2021
Orust FC - Bors AIK  2-7

Dam A Futsal RFL Dam Gtaland  30-10-2021
Orust FC - Hittarps IK  0-3

Dam A Futsal RFL Dam Gtaland  17-10-2021
GAIS - Orust FC  6-2

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  09-10-2021
Orust FC - Ytterby IS  4-2

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  02-10-2021
cker IF - Orust FC  1-1

Dam U Seriespel Div 3 dam  26-09-2021
Tjrns DFF - Orust FC  1-3

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  25-09-2021
Orust FC - Skepplanda BTK  1-8

Dam U Seriespel Div 3 dam  19-09-2021
Orust FC - BovallHunnebo  2-3

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  18-09-2021
IF Viken - Orust FC  3-2

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  11-09-2021
Orust FC - BK Hcken  1-6

Dam U Seriespel Div 3 dam  05-09-2021
Orust FC - Bullarens GOIF  1-1

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  04-09-2021
Vallens IF - Orust FC  2-3

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  29-08-2021
Orust FC - IK Zenith  1-4

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  21-08-2021
Hisingsbacka FC - Orust FC  3-4

Dam U Seriespel Div 3 dam  20-08-2021
Orust FC - Eds FF  2-1

Dam U Seriespel Div 3 dam  15-08-2021
Vallens IF - Orust FC  1-1

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  14-08-2021
Orust FC - Skoftebyns IF  1-2

Dam U Seriespel Div 3 dam  11-08-2021
Orust FC - Herrestads AIF  1-7

Dam U Seriespel Div 3 dam  08-08-2021
Stenungsunds IF - Orust FC  5-1

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  07-08-2021
Vnersborgs FK - Orust FC  2-2

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  03-07-2021
Orust FC - Eriksbergs IF  1-4

Dam A Trningsmatch   23-06-2021
IK Friscopojkarna - Orust FC  1-2

Dam A Trningsmatch   09-06-2021
Orust FC - Stenungsunds IF  7-0

Dam A Trningsmatch   03-06-2021
Orust FC - Munkedals IF  9-1

Dam A Futsal RFL Gtaland  25-10-2020
Svrtinge SK - Orust FC  4-1

Dam U Futsal Trningsmatch  22-10-2020
Munkedals IF - Orust FC  2-5

Dam A Futsal RFL Gtaland  18-10-2020
Orust FC - Hittarps IK  3-4

Dam A Futsal Trningsmatch  10-10-2020
GAIS - Orust FC  7-1

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  03-10-2020
Orust FC - BK Hcken  1-3

Dam U seriespel Div.3 Dam  27-09-2020
Tjrns DFF - Orust FC  2-3

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  25-09-2020
Hisingsbacka FC - Orust FC  2-1

Dam U seriespel Div.3 Dam  20-09-2020
Orust FC - IK Rss  3-1

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  19-09-2020
Orust FC - Eds FF  2-1

Dam U seriespel Div.3 Dam  13-09-2020
Bullaren GoIF - Orust FC  14-0

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  12-09-2020
Skepplanda BTK - Orust FC  4-1

Dam U seriespel Div.3 Dam  06-09-2020
Orust FC - Herrestads AIF  2-1

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  05-09-2020
Orust FC - Ljungskile SK  1-4

Dam U seriespel Div.3 Dam  30-08-2020
BovallHunnebo - Orust FC  3-5

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  29-08-2020
Orust FC - Vnersborgs FK  1-1

Dam U seriespel Div.3 Dam  23-08-2020
sebroBrlanda - Orust FC  WO

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  21-08-2020
Vallens IF - Orust FC  1-1

Dam U seriespel Div.3 Dam  19-08-2020
Orust FC - Vallens IF  0-2

Dam U seriespel Div.3 Dam  16-08-2020
Tsse IF - Orust FC  3-0 WO

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  15-08-2020
Orust FC - Alingss KIK  1-2

Dam U seriespel Div.3 Dam  09-08-2020
Orust FC - IF Viken  1-5

Dam U seriespel Div.3 Dam  05-08-2020
Stenungsunds IF - Orust FC  7-3

Dam U seriespel Div.3 Dam  02-08-2020
Orust FC - Munkedals IF  1-4

Dam A DM DM semifinal  31-07-2020
Ljungskile SK - Orust FC  2-0

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  27-06-2020
Ytterby IS - Orust FC  5-2

Dam A Seriespel Div.2 NV Gtaland  21-06-2020
IK Zenith - Orust FC  5-0

Dam A Trningsmatch   14-06-2020
Orust FC - Tjrns DFF  5-1

Dam A Trningsmatch   21-03-2020
Orust FC - Trollhttans FK  1-3

Dam A DM   14-03-2020
Orust FC - IK Rss  1-5

Dam A Trningsmatch   07-03-2020
IK Gauthiod - Orust FC  1-0

Dam A DM   01-03-2020
Orust FC - Vallens IF  3-0

Dam A DM   23-02-2020
Stenungsunds IF - Orust FC  1-1

Dam A Tvlingsmatch   16-02-2020
Orust FC - Tjrns DFF  2-0

Dam U Futsal Snickarcupen  12-01-2020
Orust FC - Kungsbacka DFF  0-3

Dam A Futsal RFL Sdra Gtaland  11-01-2020
GAIS - Orust FC  0-0

Dam A Futsal RFL Sdra Gtaland  05-01-2020
Orust FC - Torslanda IK  6-1

Dam U Futsal Bilfinge Cup  05-01-2020
Stenungsunds IF - Orust FC  3-4

Dam A Futsal RFL Sdra Gtaland  29-12-2019
IFK Gteborg - Orust FC  4-2

Dam A Futsal RFL Sdra Gtaland  22-12-2019
Orust FC - Herrestads AIF  2-2

Dam A Futsal RFL Sdra Gtaland  15-12-2019
Hittarps IK - Orust FC  4-5

Dam A Futsal RFL Sdra Gtaland  24-11-2019
Orust FC - GAIS  2-3

Dam A Futsal RFL Sdra Gtaland  17-11-2019
Torslanda IK - Orust FC  0-4

Dam A Futsal RFL Sdra Gtaland  10-11-2019
Orust FC - IFK Gteborg  1-7

Dam A Futsal RFL Sdra Gtaland  03-11-2019
Herrestads AIF - Orust FC  4-4

Dam A Futsal RFL Sdra Gtaland  27-10-2019
Orust FC - Hittarps IK  1-3

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  28-09-2019
Orust FC - Hertzga BK  3-2

Dam U Seriespel Div.3 Dam  27-09-2019
Stenungsunds IF - Orust FC  3-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  22-09-2019
Orust FC - Bengtsfors IF  2-2

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  21-09-2019
IK Rss - Orust FC  6-2

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  14-09-2019
Rvsens IK - Orust FC  2-2

Dam U Seriespel Div.3 Dam  14-09-2019
Eds FF - Orust FC  6-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  08-09-2019
Orust FC - Munkedals IF  1-0

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  07-09-2019
Orust FC - IK Friscopojkarna  2-2

Dam U Seriespel Div.3 Dam  01-09-2019
Tjrns DFF - Orust FC  4-5

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  31-08-2019
Skoftebyns IF - Orust FC  3-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  25-08-2019
Orust FC - Vallens IF  1-0

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  23-08-2019
Orust FC - Qviding FIF  2-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  21-08-2019
Bengtsfors IF - Orust FC  2-4

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  17-08-2019
Ldse Nygrd IK - Orust FC  2-3

Dam U Seriespel Div.3 Dam  17-08-2019
Svarteborg FK - Orust FC  2-1

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  10-08-2019
Orust FC - IK Gauthiod  1-3

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  03-08-2019
Skvde KIK - Orust FC  2-1

Dam A Trningsmatch   31-07-2019
Orust FC - Lidkpings FK  5-2

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  06-07-2019
Gteborgs DFF - Orust FC  9-0

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  29-06-2019
Orust FC - Alingss FC United  0-5

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  23-06-2019
Hertzga BK - Orust FC  1-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  19-06-2019
Ljungskile SK - Orust FC  4-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  16-06-2019
Orust FC - Stenungsunds IF  0-7

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  14-06-2019
Orust FC - IK Rss  0-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  06-06-2019
Orust FC - IFK Strmstad  1-4

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  06-06-2019
Orust FC - Rvsens IK  0-6

Dam U Seriespel Div.3 Dam  02-06-2019
Orust FC - Eds FF  1-2

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  30-05-2019
IK Friscopojkarna - Orust FC  3-1

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  25-05-2019
Orust FC - Skoftebyns IF  0-2

Dam U Seriespel Div.3 Dam  24-05-2019
Munkedals IF - Orust FC  4-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  19-05-2019
Orust FC - Tjrns DFF  2-3

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  18-05-2019
Qviding FIF - Orust FC  4-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  12-05-2019
Vallens IF - Orust FC  5-4

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  10-05-2019
Orust FC - Ldse Nygrd IK  1-5

Dam A DM DM semifinal  07-05-2019
Orust FC - Vallens IF  1-2

Dam U Seriespel Div.3 Dam  05-05-2019
Orust FC - Svarteborg FK  0-3

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  05-05-2019
IK Gauthiod - Orust FC  0-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  30-04-2019
IFK Strmstad - Orust FC  4-0

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  27-04-2019
Orust FC - Skvde KIK  1-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  22-04-2019
Orust FC - Ljungskile SK  0-15

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  19-04-2019
Alingss FC United - Orust FC  8-2

Dam A Seriespel Div 1 N Gtaland  13-04-2019
Orust FC - Gteborgs DFF  2-3

Dam A Trningsmatch   06-04-2019
Orust FC - Skoftebyns IF  2-2

Dam U Trningsmatch   31-03-2019
Orust FC - Kode IF  2-3

Dam A Trningsmatch   30-03-2019
Orust FC - Gteborgs FF  1-1

Dam U Trningsmatch   24-03-2019
Orust FC - Askim IK  3-1

Dam A DM Grupp G  20-03-2019
Munkedals IF - Orust FC  0-9

Dam U Trningsmatch   16-03-2019
Orust FC - Svarteborg FK  2-3

Dam A Trningsmatch   16-03-2019
Orust FC - IK Gauthiod  3-1

Dam A DM Grupp G  04-03-2019
Orust FC - Bullarens GOIF  2-0

Dam A DM Grupp G  26-02-2019
Orust FC - IFK Strmstad  11-0

Dam A Trningsmatch   23-02-2019
Orust FC - Qviding FIF  0-4

Dam A Trningsmatch   16-02-2019
Ldse-Nygrd - Orust FC  1-1

Dam A DM Grupp G  09-02-2019
Herrestads AIF - Orust FC  1-8

Dam A Futsal ECUS Cup  19-01-2019
Frgelanda IF - Stala IF  0-3

Dam U Futsal Bilfinger Cup F.gr.1  06-01-2019
Real Corona - Orust FC  0-0

Dam A Futsal Bilfinger Cup FINAL  06-01-2019
IFK Uddevalla Futsal - Orust FC  1-0

Dam U Futsal Bilfinger Cup gr.1  05-01-2019
Real Corona - Orust FC  1-0

Dam A Futsal Bilfinger Cup gr.2  05-01-2019
Orust FC - Stenungsunds IF  3-0

Dam U Futsal Luciacupen gr. A  16-12-2018
Orust FC - IK Rss  1-3

Dam A Futsal Luciacupen  16-12-2018
IK Rss - Orust FC  4-3

Dam A Futsal Gtenehus damcup  09-12-2018
Orust FC - IFK Hallsberg  0-1

Dam A Futsal Skvde Futsalcup  24-11-2018
IFK Hallsberg - Orust FC  2-1

Dam A Futsal Knallen Cup  18-11-2018
Orust FC - Jitex BK  1-2

Dam A Futsal Rss Cup Final  28-10-2018
IFK Uddevalla Futsal - Orust FC  2 - 0

Dam A Seriespel Div 2 dam  06-10-2018
Orust FC - Vnersborgs FK  7-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  30-09-2018
Orust FC - Tjrns DFF  4-1

Dam A Seriespel Div 2 dam  22-09-2018
Orust FC - Ldse-Nygrd IK  1-3

Dam A Seriespel Div 2 dam  18-09-2018
Herrestads AIF - Orust FC  0-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  16-09-2018
Orust FC - Stenungsunds IF  3-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  08-09-2018
Munkedals IF - Orust FC  3-1

Dam A Seriespel Div 2 dam  08-09-2018
Orust FC - Vallens IF  2-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  02-09-2018
Orust FC - Eds FF  5-1

Dam A Seriespel Div 2 dam  28-08-2018
Bullarens Goif - Orust FC  0-3

Dam U Seriespel Div.3 Dam  26-08-2018
Svarteborg-SAIS-LAIK - Orust FC  5-4

Dam A Seriespel Div 2 dam  25-08-2018
Orust FC - Ytterby IS  5-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  20-08-2018
Orust FC - Vallens IF  3-6

Dam A Seriespel Div2 dam  18-08-2018
Skepplanda BTK - Orust FC  1-1

Dam A DM DM-final  08-08-2018
Vallens IF - Orust FC  2-1

Dam A Trningsmatch   04-08-2018
Rda BK - Orust FC  1-5

Dam U Seriespel Div.3 Dam  26-06-2018
HEF Valbo BK - Orust FC  1-8

Dam A Seriespel Div 2 dam  25-06-2018
Trollhttans FK - Orust FC  0-1

Dam A Seriespel Div 2 dam  19-06-2018
Vnersborgs FK - Orust FC  1-4

Dam U Seriespel Div.3 Dam  17-06-2018
Orust FC - sebroBrlanda  0-3

Dam A Seriespel Div 2 dam  15-06-2018
Orust FC - Stenungsunds IF  7-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  14-06-2018
Tjrns DFF - Orust FC  2-1

Dam A Seriespel Div 2 dam  08-06-2018
Ldse-Nygrd - Orust FC  1-6

Dam A Seriespel Div 2 dam  06-06-2018
Orust FC - Herrestads AIF  5-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  03-06-2018
Orust FC - Herrestads AIF  4-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  30-05-2018
Stenungsunds IF - Orust FC  1-4

Dam A Seriespel Div 2 dam  23-05-2018
Vallens If - Orust FC  2-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  20-05-2018
Orust FC - Munkedals IF  2-0

Dam A Seriespel Div 2 dam  16-05-2018
Orust FC - Bullarens Goif  8-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  13-05-2018
Eds FF - Orust FC  1-1

Dam A Seriespel Div 2 dam  12-05-2018
Ytterby IS - Orust FC  1-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  06-05-2018
Orust FC - Svarteborg-SAIS-LAIK  1-3

Dam A Seriespel Div 2 dam  05-05-2018
Orust FC - Skepplanda BTK  5-2

Dam A Svenskacupen Svenska Cupen  01-05-2018
Orust FC - Gteborgs DFF  0-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  29-04-2018
Vallens IF - Orust FC  2-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  22-04-2018
Orust FC - HEF Valbo BK  3-1

Dam A Seriespel Div 2 dam  21-04-2018
Bengtsfors IF - Orust FC  0-14

Dam A Seriespel Div 2 dam  15-04-2018
Orust FC - Trollhttans FK  3-3

Dam U Seriespel Div.3 Dam  13-04-2018
sebroBrlanda - Orust FC  7-1

Dam A DM DM grupp B  10-04-2018
Orust FC - IK Rss  2-1

Dam U Trningsmatch   08-04-2018
Orust FC - Tjrns DFF  1-4

Dam A Trningsmatch   07-04-2018
Orust FC - Rda BK  2-2

Dam A DM DM grupp B  03-04-2018
Ljungskile SK - Orust FC  0-10

Dam A Trningsmatch   24-03-2018
Orust FC - Qviding FIF  3-1

Dam A Trningsmatch   18-03-2018
Orust FC - lvsborgs FF  8-0

Dam U Trningsmatch   11-03-2018
Orust FC - Kode IF  2-2

Dam A Trningsmatch   10-03-2018
Orust FC - Skoftebyns IF  3-1

Dam A Trningsmatch   04-03-2018
Alingss FC - Orust FC  5-5

Dam A DM DM grupp B  25-02-2018
Herrestads AIF - Orust FC  0-5

Dam A Futsal ECUS Cup Final  20-01-2018
Orust FC / Gilleby - Orust FC / StalaMIK  1-3

Dam A Futsal Bilfinger Cup Bronsmatch  07-01-2018
Orust FC - IK Rss  0-1

Dam A Futsal Luciacupen Final  17-12-2017
Jitex BK - Orust FC  1-0

Dam A Futsal DM  10-12-2017
Bullarens GoIF - Orust FC  0-3

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  01-10-2017
Tcksfors IF - Orust FC  2-1

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  23-09-2017
Orust FC - IK Gauthiod  3-2

Dam U Seriespel Div.3 Dam  23-09-2017
HEF Valbo BK - TDFF Orust FC  2-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  16-09-2017
Bengtsfors IF - TDFF Orust FC  1-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  10-09-2017
TDFF Orust FC - Munkedals IF  3-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  02-09-2017
Eds FF - TDFF Orust FC  5-0

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  02-09-2017
Orust FC - QBIK  1-3

Dam U Seriespel Div.3 Dam  27-08-2017
TDFF Orust FC - Herrestads AIF  2-2

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  26-08-2017
rebro SK - Orust FC  1-1

Dam A DM DM-final  23-08-2017
Orust FC - IK Rss  3-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  21-08-2017
TDFF Orust FC - Vallens IF  1-0

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  18-08-2017
Orust FC - IK Rss  1-2

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  12-08-2017
Lidkpings FK - Orust FC  8-1

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  05-08-2017
Orust FC - Rvsens IK  1-6

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  30-07-2017
Orust FC - Skvde KIK  1-3

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  01-07-2017
Rynninge IK - Orust FC  2-2

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  25-06-2017
Orust FC - Tcksfors IF  3-1

Dam A DM DM-semifinal  21-06-2017
Herrestads AIF - Orust FC  1-2

Dam U Seriespel Div.3 Dam  18-06-2017
sebroBrlanda - TDFF Orust FC  2-3

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  14-06-2017
IK Gauthiod - Orust FC  2-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  11-06-2017
TDFF Orust FC - HEF Valbo BK  5-1

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  10-06-2017
Orust FC - mterviks FF  2-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  04-06-2017
TDFF Orust FC - Bengtsfors IF  2-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  25-05-2017
Munkedals IF - TDFF Orust FC  0-2

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  25-05-2017
QBIK - Orust FC  2-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  21-05-2017
TDFF Orust FC - Eds FF  5-0

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  20-05-2017
Orust FC - rebro SK  1-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  13-05-2017
Herrestads AIF - TDFF Orust FC  0-1

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  12-05-2017
IK Rss - Orust FC  1-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  07-05-2017
Vallens IF - TDFF Orust FC  2-0

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  06-05-2017
Orust FC - Lidkpings FK  2-5

Dam U Seriespel Div.3 Dam  01-05-2017
TDFF Orust FC - sebroBrlanda  5-2

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  29-04-2017
Rvsens IK - Orust FC  4-0

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  22-04-2017
Orust FC - Rynninge IK  4-1

Dam A Seriespel Div.1 N Gtal. Dam  17-04-2017
Skvde KIK - Orust FC  3-3

Dam A Trningsmatch   08-04-2017
Valinge IF - Orust FC  2-2

Dam A DM DM  29-03-2017
Orust FC - IFK Strmstad  9-0

Dam A Trningsmatch   25-03-2017
Orust FC - Mossens BK  2-3

Dam A Trningsmatch   11-03-2017
Orust FC - Ldse-Nygrd  3-4

Dam A DM DM  04-03-2017
Orust FC - Vallens IF  2-2

Dam A Futsal ECUS Cup Final  21-01-2017
Brlanda IF - Orust FC/Gilleby  3-1 ef.stra.

Dam A Futsal Bilfinger Cup Bronsmatch  08-01-2017
Orust FC - Vallens IF  2-1

Dam A Futsal Bilfinger Cup gr3  07-01-2017
Orust FC - IK Zenith  0-0

Dam A Futsal Bilfinger Cup gr1  06-01-2017
Orust FC - Hovs Billdal IF  0-2

Dam A Futsal Bilfinger Cup gr1  06-01-2017
Landvetter IF - Orust FC  0-3

Dam A Futsal Bilfinger Cup gr1  06-01-2017
Orust FC - Stenungsunds IF  3-1

Dam A Futsal Bilfinger Cup gr1  06-01-2017
Vallens IF - Orust FC  0-0

Dam A Futsal Luciacupen Finalspel  11-12-2016
Hovs/Bildal - Orust FC  1-1

Dam A Futsal Hstblixten  30-10-2016
Orust FC - IK Gauthiod  1-2

Dam A Seriespel Kval till div.1  15-10-2016
Orust FC - IK Friscopojkarna  2-0

Dam A Seriespel Kval till div.1  02-10-2016
Qviding FIF - Orust FC  1-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  27-09-2016
G-S Orust FC - Tjrns DFF  2-7

Dam U Seriespel Div.3 Dam  25-09-2016
Eds FF - G-S Orust FC  0-4

Dam A Seriespel Div.2 Dam  24-09-2016
Tjrns DFF - G-S Orust FC  0-3

Dam U Seriespel Div.3 Dam  09-09-2016
sebroBrlanda - G-S Orust FC  0-5

Dam A Seriespel Div.2 Dam  05-09-2016
G-S Orust FC - Bullarens GOIF  3-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  02-09-2016
G-S Orust FC - Munkedals IF  4-1

Dam U Seriespel Div.3 Dam  30-08-2016
G-S Orust FC - Eds FF  3-2

Dam A Seriespel Div.2 Dam  24-08-2016
Herrestads AIF - G-S Orust FC  1-2

Dam A Seriespel Div.2 Dam  16-08-2016
G-S Orust FC - Vallens IF  8-2

Dam U Seriespel Div.3 Dam  14-08-2016
Herrestads AIF - G-S Orust FC  0-0

Dam A Trningsmatch   06-08-2016
Wargns IK - Orust FC  0-7

Dam U Seriespel Div.3 Dam  01-07-2016
Orust FC - HEF Valbo BK  10-0

Dam A Seriespel Div.2 Dam  29-06-2016
IK Rss - G-S Orust FC  4-3

Dam U Seriespel Div.3 Dam  21-06-2016
HEF Valbo BK - Orust FC  1-1

Dam A Tvlingsmatch Semifinal DM  20-06-2016
Orust FC - Stenungsunds IF  3-4

Dam A Seriespel Div.2 Dam  16-06-2016
G-S Orust FC - sebroBrlanda  5-1

Dam A Seriespel Div.2 Dam  12-06-2016
sebroBrlanda - G-S Orust FC  1-7

Dam A Seriespel Div.2 Dam  08-06-2016
G-S Orust FC - IK Rss  14-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  06-06-2016
G-S Orust FC - Herrestads AIF  10-1

Dam A Seriespel Div 2  01-06-2016
Orust FC - Stenungsunds IF  7-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  29-05-2016
G-S Orust FC - Smgens IF  2-1

Dam A Seriespel Div.2 Dam  25-05-2016
Bullarens GOIF - Orust FC  2-5

Dam A Seriespel Div.2 Dam  21-05-2016
Vallens IF - Orust FC  1-12

Dam U Seriespel Div.3 Dam  15-05-2016
Munkedals IF - G-S Orust FC  0-2

Dam A Seriespel Div.2 Dam  13-05-2016
Orust FC - Herrestads AIF  2-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  08-05-2016
G-S Orust FC - sebroBrlanda  2-0

Dam U Seriespel Div.3 Dam  29-04-2016
Tjrns DFF - G-S Orust FC  2-3

Dam A Seriespel Div.2 Dam  15-04-2016
G-S Orust FC - Tjrns DFF  1-1

Dam A DM DM  12-04-2016
G-S Orust FC - Stngens AIS  16-0

Dam A Trningsmatch   02-04-2016
Zenith IF - G-S Orust FC  3-5

Dam A Trningsmatch   28-03-2016
G-S Orust FC - Ldse-Nygrd  2-4

Dam A DM DM  18-03-2016
G-S Orust FC - Vallens IF  2-2

Dam A Trningsmatch   12-03-2016
G-S Orust FC - Hisingsbacka FC  3-2

Dam A Trningsmatch   06-03-2016
G-S Orust FC - Nsets SK  2-0

Dam A Trningsmatch   28-02-2016
G-S Orust FC - Vnersborgs FK  17-1

Dam A DM DM  20-02-2016
Herrestads AIF - G-S Orust FC  1-1

Dam A Futsal Bilfinger Cup gr2  09-01-2016
G-S Orust FC Vit - Onsala BK  1-0

Dam A Futsal Rastacupen  21-11-2015
G-S Orust FC - Vnersborgs FK  1-2

Dam U Seriespel Div 3  30-09-2015
G-S Orust FC - sebro/ Brlanda  2-2

Dam U Seriespel Div 3  28-06-2015
G-S Orust FC - Vallens IF  5-1

Dam A Seriespel Div 2  18-06-2015
Munkedals IF - G-S Orust FC  1-2

Dam U Seriespel Div 3  14-06-2015
G-S Orust FC - Stenungsunds IF  3-5

Dam A Seriespel Div II  06-06-2015
G-S Orust FC - sebro/Brlanda  3-0

Dam A Seriespel Div 2  31-05-2015
Bullarens GOIF - G-S Orust FC  2-2

Dam U Seriespel Div 3  24-05-2015
G-S Orust FC - Hamburgsund/ Bullaren  3-1

Dam A Seriespel Div II  23-05-2015
G-S Orust FC - IF Viken  2-0

Dam U Seriespel Div 3  26-04-2015
G-S Orust FC - IK Rss  4-3

Dam U Seriespel Div 3  19-04-2015
sebro/ Brlanda - G-S Orust FC  3-2

Dam A Seriespel Div 2  18-04-2015
G-S Orust FC - Bullarens GOIF  7-0

Dam A DM DM  21-03-2015
Tjrns TDFF - G-S Orust FC  2-5

Dam A DM DM  14-03-2015
Bullarens Goif - G-S Orust FC  1-7

Dam A Cup Rss Cup  17-01-2015
GS Orust FC - Rss Cup  12-7

Dam U Seriespel Div 3  31-08-2014
Kroppefjlls IF - G-S Orust FC  2-5

Dam A Seriespel Div 2  22-08-2014
Stenungsunds IF - G-S Orust FC  2-0

Dam A Seriespel Div 2  09-08-2014
IF Viken - G-S Orust FC  1-1

Dam A Seriespel Div 2  15-06-2014
IK Rss - G-S Orust FC  0-7

Dam U Seriespel Div 3  07-06-2014
HEF Valbo - G-S Orust FC  1-5

Dam A Seriespel Div 2  01-05-2014
G-S Orust FC - Herrestads AIF  3-2

Dam A Futsal Isenta cup  05-01-2014
Isenta Cup - .  14-12

Dam A Futsal Isenta cup  04-01-2014
G-S Orust Svart - Tjrns DFF 

FOTO Orust FC Foto

Frn referat 2022

    2021

    2020

    2019

    Fre  2019

Externa foto

vriga bilder