Hem | Nyheter | Föreningen | Matchprogram | Lagen | Ledarinfo | Foto | Länkar m.m. | Supporterklubben | Facebook | Övrig Info |
Matchprogram
Dam Dam A Dam U Damjun F-17 F-15 F-14 F-13 F-12 F-11 F-10 F-9 F/P-8 F/P-7
Herr Herr A Herr U Herrjun P-17 P-16 P-15 P-14 P-13 P-12 P-11 P-10 P-9 P-8
Matcher på:
Ängö Schakt Arena Lövängens IP Tavlebordsvallen
Alla lags:
Tävlingsmatcher Cuper Träningsmatcher Futsal DM OM Gothia Cup Lucia Cupen BIS/Isenta Cup Myckleby Cup
Uthyrda tider
rött = ny tid/datum, 00:00 = preliminär speldag eller tid
dag
datum
tid
lag
hemmalag
bortalag
domare
arena
vad
måndag
1/4
15:00
Uthyrd
Torp GoIF
Åsaka
Ängö Schakt Arena
fredag
5/4
17:00
F-12
Stala IF
Stenungsuds IF
lördag
6/4
10:00
till 15:00
16:00
Sundet
söndag
7/4
12:00
??? plan 1
??? plan 2
8/4
19:00
Dam A
Div.3 Dam Bohuslän/Dal
Ljungskile SK Dam Utv-lag
Orust FC
Skarsjövallen
13/4
11:00
P-16
Div.2 Bohuslän/Dal P15-16 år
Ed/Hedekas
Lövängen/Ängö Schakt
13:00
Stångenäs AIS
Glimmaråsen
14/4
09:00
F-15
Tillslags utbildning F-09/10/11
till 16:00
Dam U
Ödsmåls IK
Ödsmåls IP Konstgräsplan
18:00
Herr A
Div.6 Herr Södra Bohuslän
Stenungsunds IF Lag 2
Olssons Trävaror Arena
onsdag
17/4
Herr UTV
Div.7 Herr Södra Bohuslän
Skärhamns IK
Tjörns Sparbank Arena
20/4
Bengtsfors IF
Långevi Konstgräsplan
21/4
Torp GOIF
Rimmåsvallen/Ängö Schack Arena
torsdag
25/4
00:00
Stenungsunds IF P15
26/4
Dam UTV
Div.4 Dam Södra Bohuslän/Dal
Bovall-Hunnebo
Kungshamnsvallen
27/4
Grebbestads IF
28/4
Ödsmåls IK Sundet Lag 2
Lövängens IP
1/5
IFK Valla
5/5
Div.6 Flickor
Stenungsunds IF
SEAB-plan
Groheds IF
6/5
Henån-Gilleby IF Lag 2
Ivars Färg Arena
8/5
19:30
9/5
Grohed/Ljungskile U15-16 år
Grohedsvallen Naturgräs
Myckleby IK
11/5
Frändefors/Brålanda
12/5
14:30
Herrestads AIF
Skärhamns IK Lag 2
Tjörns DFF
Ekåsvallen
15/5
Morlanda GoIF
Glimmaråsen Ellös
17/5
Vallens IF
Ivars Färg arena
19/5
IK Rössö
Rimnersvallen
Grohed/Ljungskile Lag 2
tisdag
21/5
Lysekils AIK Utv-lag P15
Kronbergsvallens IP 1
25/5
Alla
Fotbollsskola
Lövängen alla planer
IK Rössö Uddevalla Utv-lag
Gustavsbergsplanen 1
26/5
Stora Höga IP 2
Skredsvik/Hogstorp Utv-Lag
Svalåsvallen, Skredsvik
IK Svane
29/5
Ödsmåls IP
30/5
Kroppefjäll/Mellerud
Brunnsvallen
1/6
Eds FF
2/6
Fjällebrovallen 7 mot 7
Bengtsfors/Laxarby
3/6
6/6
7/6
Munkedals IF
Munkedals IP
9/6
Sparbanksvallen Tjörn
11/6
Ängevi Svanesund
12/6
IFK Valla P16
15/6
08:00
Änglarna
Orust Lions Cup
Stala Änglar
ev hela dagen
Lövängens IP/Ängö Schakt Arena
Bullarens GOIF
16/6
Lysekils AIK
Gullmarsvallen
18/6
18:30
Henåns IF
19/6
Bergslätt
24/6
26/6
27/6
30/6
Brastad Arena
10/8
11/8
Svanevallen
18/8
Siljevi
21/8
22/8
25/8
15:30
Ängevi
26/8
28/8
29/8
Frendevi IP
31/8
1/9
Grohedsvallen
Stensnäsvallen Bovallstrand
4/9
7/9
8/9
11/9
14/9
15/9
16/9
Glimmaråsen Konstgräs
19/9
Långevi
21/9
Bergslätts IP A-plan 1
22/9
14:15
Kungshamns IF
25/9
28/9
29/9
6/10
Kvännevi Bullaren